ביטוח מחלות קשות לילדים - למה כדאי שיהיה גם לכם

בני אדם חיים בתפיסת עולם שישנם דברים אשר מסכנים את חייהם ויש שפחות מסכנים. במקרים רבים לתפיסה האישית הסובייקטיבית אין כל כך קשר למציאות. הידעתם כי הסיכוי להיפגע בתאונת דרכים גבוה פי 200 מאשר להיפגע באירוע טרור? הסטטיסטיקה של מחלות קשות, אינה שונה מכך.

בכל שנה מאובחנים בין 400-500 מקרי סרטן בילדים. סרטן הדם מהווה 30% מכלל סוגי הסרטן בקרב אוכלוסייה זו וגידולים סרטניים במוח בין 15% ל 20%. אלו נתונים שקשה להתמודד איתם ויש להניח כי רבים מהאנשים אינם מעוניינים כלל לחשוב על האפשרות הזו, מאחר והנתונים נוגעים בנקודה רגישה (בעיקר אם הם הורים).

ביטוח מחלות קשות ניתן לרכוש עבור ילדים ומבוגרים. סביר להניח כי חלק מן המבוגרים מבטחים את עצמם בפוליסה זו, אך אין מנוס מלשאול: האם הם רכשו אותה גם עבור ילדיהם?
כאשר חו"ח מתגלה המחלה אצל הילד, ההורים נכנסים באופן מידי למצוקה וקושי מנטלי. מעבר לכך, ישנה באופן טבעי, פגיעה במצב הכלכלי המשפחתי. שני ההורים מקדישים עצמם באופן מידי לדאגה לבריאותו והחלמתו של ילדם וכושר ההשתכרות שלהם יורד.
לשם כך כדאי לרכוש ביטוח מחלות קשות עבור הילד שלהם. כך יוכלו לנטרל באופן מידי את הפגיעה במצב הכלכלי והעיסוק בהישרדות כלכלית ויתאפשר להם להתמקד אך ורק בתהליך ההחלמה של הילד.

כיצד מתבצעת הפעלת הביטוח

במידה וההורים רכשו סכום כיסוי לביטוח מחלות קשות והמחלה התפרצה אצל הילד חס וחלילה, כל שעליהם לעשות הוא לקבל אישור רשמי מרופא מוסמך על גילוי המחלה. הפוליסה מאפשרת קבלת פיצוי בסכום שנרכש עם גילוי מחלה קשה, בהתאם לתנאי הפוליסה.

אצלנו ניתן לרכוש סכום ביטוח של עד 600,000 ש"ח, במחיר מפתיע.

למידע נוסף, פנו אלינו>>>

למידע בנושא ביטוח בריאות לחצו כאן>>>