אתם מוזמנים להכיר את סוכנות הביטוח החדשה שלכם

אחרי שנים של עבודה מול לקוחות והיכרות מעמיקה עם צרכיהם, אנו במלמן נמליך סוכנות לביטוח יודעים כי היכרות אישית בינינו ובין הלקוחות היא הבסיס לעבודה נכונה ואיכותית. אתם מוזמנים לקרוא על הסוכנות, המאפיינים שלה והצוות המרכיב אותה, ולהגיע לפגישה אישית על כוס קפה.

פרופיל החברה

מלמן נמליך סוכנות לביטוח הוקמה בשנת 1979 ומספקת מגוון שירותי ביטוח ללקוחות מתחומים שונים, הן במגזר הפרטי והן במגזר העסקי. אתם מוזמנים לקרוא עוד על הסוכנות, ולגלות אנשי צוות מקצועיים העומדים לרשותכם בכל צורך.

מידע נוסף

תחומי התמחות

במלמן נמליך סוכנות לביטוח אנו מתמחים במגוון תחומים. הידע העשיר שברשותנו עומד לרשות כל אחד מהלקוחות שלנו בכל זמן ומצב.

מידע נוסף

הלקוחות שלנו

הלקוחות שלנו הם חלק בלתי נפרד מהסוכנות, עם חלקם אנו מנהלים מערכת יחסים מקצועית וחברית במשך שנים. אתם מוזמנים להכיר אותם ולגלות שמעבר לפן המקצועי שנותן מענה למגוון תחומים, במלמן נמליך סוכנות לביטוח אנו יוצרים בית חם עבור כל לקוח.

מידע נוסף

הצוות המקצועי

במלמן נמליך סוכנות לביטוח אנו מעמידים לרשותכם את אנשי הצוות המומחים שלנו, שיסייעו לכם בכל שאלה או התייעצות. אתם מוזמנים להכיר אותם.

מידע נוסף

מעורבות בקהילה

"הבית של בנג'י" הוא בית לחיילים בודדים, אותו הקימו הוריו של החייל בנג'י הילמן ז"ל. אנו בסוכנות מלמן נמליך תומכים בפרוייקט ומזמינים אתכם לצפות בסרט שהופק בחסותנו

מידע נוסף

טוב שיש מגדל מאחוריך

מגדל קבוצת הביטוח, הפנסיה והפיננסים המובילה בישראל רואה את עצמה בעלת תפקיד מרכזי בחברה אנושית בריאה ויציבה.
כחברה מובילה במשק הישראלי מזה 80 שנה, תפקידנו לנהל את כספי הלקוחות באחריות ולהעניק ביטחון כלכלי לכ-2 מיליון לקוחות אשר הפקידו בידינו את ההגנה הביטוחית, את החיסכון הפנסיוני ואת ההשקעות לטווח הארוך.

מידע נוסף