כשזה נוגע לבריאות, לא לוקחים סיכון

כל תושבי ישראל מבוטחים בביטוח בריאות, אך חשבתם פעם מה הביטוח הזה באמת מכסה? ביטוח בריאות פרטי במלמן נמליך סוכנות לביטוח מספק לכם כיסוי מקיף למגוון בעיות בריאותיות, ומבטיח כי בעת הצורך לא תאלצו לבזבז זמן יקר בהמתנה לקבלת טיפולים חשובים.

ב-1 לינואר 1995 נכנס לתוקף חוק בריאות ממלכתי. החוק כולל סל כיסויים רפואיים המעניקים טיפול רפואי לכלל אזרחי המדינה. יחד עם זאת, סל הבריאות הבסיסי אינו מכסה מגוון רחב של טיפולים וניתוחים חשובים וכפועל יוצא אנו נאלצים לרכוש כיסויים נוספים שיבטיחו קבלת טיפול הולם ומתאים בעת הצורך.

מי צריך ביטוח בריאות פרטי?

כולם, או לפחות כל מי שרוצה להיות מכוסה לכל מצב בריאותי. אמנם רבים מאיתנו מבוטחים גם על ידי השב"ן (שירותי בריאות נוספים) המוכרים גם כביטוחים משלימים בקופות החולים, אך גם ביטוחים אלו הם חלקיים. על פי חוק הביטוחיים המשלימים אינם יכולים לכסות טיפולים או תרופות המצילים או מאריכים חיים, ובסופו של דבר טיפולים אלא הם החשובים ביותר.

ביטוח בריאות פרטי - מותאם לצרכים שלך

ביטוח בריאות פרטי הינו פוליסת ביטוח הנחתמת בין המבוטח לחברת הביטוח. בזמן רכישת הביטוח מותאם הביטוח בדיוק לצרכי המבוטח, כך שבעת הצורך הכיסוי יהיה מלא ואפקטיבי.

בין הכיסויים השונים אותם מכסים רוב הביטוחים הרפואיים הפרטיים ניתן למצוא כיסוי לניתוחים שאינם כלולים בסל הבריאות, אפשרות לבחירת מנתח ובחירת מרדים, בחירה של בית החולים, מועד הניתוח, כיסוי השתלות, תרופות שאינן בסל (תרופות גנטיות, תרופות ניסיוניות, תרופות ללא התוויה ועוד) שירותים אמבולטוריים, שירותי רפואה משלימה, שירותי אבחון מחלות, מענק עם גילוי מחלה ותאונות אישיות.

ביטוח רפואי פרטי במלמן נמליך

מלמן נמליך סוכנות לביטוח מציעה ללקוחותיה מגוון ביטוחי בריאות פרטיים, המותאמים באופן אישי לצרכיו של כל מבוטח. אתם מוזמנים להיפגש עם אנשי המקצוע שלנו לצורך ייעוץ והכוונה, ולדעת שהעתיד הבריאותי שלכם מכוסה.


לקבלת הצעה לחץ כאן >>

למידע נוסף אודות מלמן נמליך סוכנות לביטוח >>