רשת ביטחון כלכלית לתקופת הפרישה

פתרונות לפרישה הם בעצם מערך של מכשירים פיננסים המאפשרים לכם לשמור על איכות החיים אליה התרגלתם גם אחרי היציאה לגמלאות. במלמן נמליך סוכנות לביטוח אנו מעמידים לרשותכם את הכלים הפיננסים המתקדמים ביותר, יחד עם ייעוץ מקצועי וליווי אישי.


חסכתם לתקופת הפנסיה, צברתם כספים בחסכונות שונים והנה הגיע הרגע, יוצאים לגמלאות. תקופת הפנסיה מעלה צרכים פיננסים חדשים הדורשים התארגנות מחודשת מצד הפורש. בנוסף, עם העלייה בתוחלת החיים יש צורך בתכנון מקצועי ומסודר שיאפשר לכם לחיות בכבוד ולא למצוא את עצמכ נעזרים בילדים בבוא העת. איך עושים את זה?

פתרונות לפרישה - כלים מקצועיים לפרישה מוצלחת

כיום עומדים לרשות היוצאים לפנסיה מגוון מכשירים פיננסים ושירותים שונים, על מנת שתכנון תקופת הפרישה יעשה בצורה המוצלחת ביותר, עם זאת המבחר הרחב עשוי גם לבלבל. כמו כן, בעת בחירת כלים לפרישה צריך לקחת בחשבון גורמים נוספים כגון חוקי המס החלים על הכספים השונים שנצברו במהלך השנים.

הידע המקצועי הרב הנדרש בעת ההחלטות הפיננסיות לפני הפרישה גורם לרבים להיעזר באיש מקצוע מומחה בתחום שמכיר את צרכי הפורש והנכסים העומדים לרשותו.

איך להתכונן לפרישה ב 5 צעדים? >>

מלמן נמליך סוכנות לביטוח - שירות מקצועי לעומדים בפני פרישה

כל אדם המעוניין לייצר רשת ביטחון כלכלית לימי הפרישה, צריך לדאוג לכך מבעוד מועד. אנשי הצוות המומחים במלמן נמליך סוכנות לביטוח ישמחו לבנות עבורך את תוכנית הפרישה המתאימה ביותר, תוך התחשבות בצרכים וביכולות הפיננסיות שלך, וללוות אותך באופן אישי בדרך לתקופת הפרישה.

לקבלת הצעה לחץ כאן >>

למידע נוסף אודות מלמן נמליך סוכנות לביטוח >>