ביטוח משכנתא בהתאמה אישית

רכישת ביטוח משכנתא מחויבת בעת לקיחת משכנתא מהבנק. מלמן נמליך סוכנות לביטוח מעמידה לרשותכם מגוון אפשרויות ביטוח במחירים אטרקטיביים במיוחד, שיאפשרו לכם לקחת משכנתא בראש שקט.

לקיחת משכנתא לצורך רכישת דירה היא אחת העסקאות המורכבות והיקרות ביותר בחייה של כל משפחה ישראלית. כל אדם שלוקח משכנתא, נדרש על ידי הבנק לבטח אותה על מנת להבטיח את המשך התשלום במקרים בהם אחד מבני הזוג נפטר בטרם עת, או במקרים בהם נגרם לנכס נזק שפוגע בערכו.

ממה מורכב ביטוח משכנתא?

ביטוח משכנתא מורכב משני סוגי ביטוחים שונים:

ביטוח חיים - במקרה של מוות בטרם עת של הלווה, מרכיב ביטוח החיים בביטוח המשכנתא יבטיח כי חברת הביטוח תכסה את שארית הסכום שנשאר לתשלום והנכס יישאר בידי בני המשפחה.
ביטוח נכס - במקרה של נזק לנכס כגון הצפה, שריפה או רעידת אדמה, מרכיב ביטוח הנכס בביטוח המשכנתא ישלם את שארית סכום ההלוואה, כאשר הנכס יישאר בידי הלווה.


 

כיצד מחשבים את המחיר של ביטוח המשכנתא?

מחירן של פוליסות המשכנתא הקיימות בשוק משתנה בהתאם למגוון פרמטרים כגון גיל, מצב בריאותי, יכולת עמידה בהחזר, כושר השתכרות ועוד.

מלמן נמליך - ביטוח משכנתא במחיר משתלם

מלמן נמליך סוכנות לביטוח היא בעלת ניסיון רב שנים בביטוחי משכנתאות המותאמים באופן אישי לצרכים ולאפשרויות המימון השונות של לקוחותינו. בין המוצרים נבחרים בתחום זה: ביטוחי חיים למשכנתא, שחרור במקרה של אובדן כושר עבודה, נכות מתאונה וגילוי מחלות קשות.

חשוב לזכור, בעבר ביטוח המשכנתא נרכש מהבנק המלווה, אך כיום בעקבות שינויים רגולטורים, חופשי הלווה לרכוש את ביטוח המשכנתא ממגוון גופים. המצב החדש מאפשר משא ומתן על מחיר הביטוח ומבטיח ללווה מחירים אטרקטיביים במיוחד.

לקבלת הצעה לחץ כאן >>

למידע נוסף אודות מלמן נמליך סוכנות לביטוח >>