לדעת שהעבודה שלך מכוסה

קבלנים בתחום הבנייה, יזמי נדל"ן, מהנדסים, חברות לציוד מכני כבד ואפילו לקוחות פרטיים המשפצים נכס בכוחות עצמם. כל אלה זקוקים לביטוח הנדסי ולביטוח עבודות קבלן למתן כיסוי כספי במקרים של נזק או פגיעה.

בעת שיפוץ או בנייה של נכס יש במקום עובדים, ציוד מקצועי, תשתית ועוברי אורח. כל אלה עשויים להיפגע באופן בלתי צפוי ומומלץ לגורם האחראי לקחת אחריות ולרכוש ביטוח מתאים.

ביטוח הנדסי וביטוח עבודות קבלן הם ביטוחים שניתן להרכיב באופן נוח וגמיש בדיוק לפי הצרכים האופרטיביים.

מה כולל ביטוח הנדסי ועבודות קבלן?

ביטוח הנדסי יכול לכלול בתוכו כיסוי לציוד מקצועי של החברה הקבלנית, כיסוי כנגד פגיעה בצד ג' וכיסוי למעביד כנגד נזק שנגרם לאחד מהעובדים. הכיסוי לציוד המקצועי יכול לכלול כיסוי במקרה של נזק לחלקי המכונות ולכלי העבודה הכבדים ההכרחיים לעבודה ולשמירה על לוח הזמנים. כמו כן, כיסוי כנגד נזק אפשרי לציוד מכני הנדסי (צמ"ה) הנמצא באתר הבנייה עד לתום העבודה כולה.

ביטוח עבודות קבלן מותאם לכל פרויקט בנפרד ונשען על ההיבטים הספציפיים של כל פרויקט ואופיו הצפוי. באופן כללי מומלץ כי ביטוח עבודות קבלן יכלול תמיד התייחסות בפוליסה לאפשרויות של נזק לציוד מקצועי, לנכסים ולתשתית. יכלול סעיף חבות מעבידים המעניק כיסוי במקרים של נזק גופני לעובדים ויכלול כיסוי צד שלישי המגן על הקבלן מפני תביעות של עוברי אורח במתחם הפרויקט.

ביטוח הנדסי ועבודות קבלן - גבישים סוכנות לביטוח (1989) בע"מ

צוות גבישים סוכנות לביטוח (1989) בע"מ מזמין אתכם, אנשי מקצוע ולקוחות פרטיים להתעדכן בכל הקשור לביטוח הנדסי ועבודות קבלן ולקבל הצעות משתלמות לכיסוי מיטבי של העבודה שלכם.

לקבלת הצעה לחץ כאן >>

למידע נוסף אודות סוכנות הביטוח גבישים סוכנות לביטוח >>